4608M-902-102LF
- Mfr.Part #
- 4608M-902-102LF
- Datasheet
4608M-902-102LF
- Description
- CAP ARRAY 1000PF 50V X7R 8SIP
- Stock
- 765
- Capacitance :
- 1000pF
- Circuit Type :
- Isolated
- Number of Capacitors :
- 4
- Package / Case :
- 8-SIP
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 50 V
- Datasheets
- 4608M-902-102LF
|---|---|---|---|
| 4608 | Keystone Electronics Corp. | 265 | CONN TRANSIST TO-3 3POS TIN |